Pozor! 

Vážení rodiče,

pokud budete mít problém dostat se na našich stránkách do sekce AktualitySchůzky  nebo Oddílová rada, je potřeba, abyste se přihlásili (tlačítko Přihlásit se naleznete v pravém horním rohu).

Pro ty, kteří se na našich stránkách ještě neregistrovali, je nejdříve potřeba se registrovat (opět kliknutím na tlačítko Přihlásit se, a poté na tlačítko Registrace). Po vyplnění jména, příjmení, emailu a vytvoření hesla je Váš účet hotový a dále se na naše stránky přihlašujete pomocí zadaného emailu a hesla.

Pokud budete mít i nadále problém s přihlášením neváhejte nás kontaktovat na e-mail berusky@zlin6.cz 

O NÁS

Drazí rodiče, děti a všichni příznivci skautingu.

Vítáme Vás na webových stránkách našeho nového oddílu Berušek, spadající pod 6. skautské středisko ve Zlíně.

Rády bychom se Vám touto cestou představily.

Jsme parta holek, které jsme ještě v loňském školním roce všechny působily jako rádkyně či vedoucí v oddíle Světlušek (výchovná skupina holek od 7 do 12 let). Jak šel čas rostla kapacita a zájem ze strany rodičů, přihlásit své děti do skautu, byl obrovský. Nebylo však možné nabrat úplně všechny, což byla škoda. Nově vzniklý oddíl byl založen právě z této iniciativy, kdy bylo už pár let potřeba s početním přetížením v oddíle Světlušek něco udělat. A tak jsme se rozhodly založit nový oddíl, zvýšit kapacity a dát tak možnost zakusit kouzlo skautingu i dalším zájemcům a dětem. 

Na našem nově vzniklém webu naleznete veškeré informace o schůzkách, plánovaných akcích a oddílovkách. Doufáme a věříme, že se nám společně bude dařit tvořit zábavné programy, které budou děti rozvíjet a společně si to všechno užijeme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nejlépe e-mailem uvedeným v záložce Kontakt či telefonicky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a děkujeme za Vaši přízeň!

OR Berušek

Junák – český skaut, 6. středisko Zlín, z. s.
Všechna práva vyhrazena 2020

Podporováno Magistrátem města Zlína.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now